فلزیاب ایران

فروش قویترین فلزیاب پالسی و وی ال اف vlf و همچنین انواع ردیاب حرفه ای تمام دیجیتالی به همراه حذف کننده دقیق. فروش کیت انواع فلزیاب های دلتاپالس delta pulse ، ایکس اسپوفر Xspoofer ، ماینرminer4 ، گلد اسکن goldscan ، کلون پی آی .clone pi و فلزیاب تصویری
فلزیاب و ردیاب دو منظوره Xspoofer تمام دیجیتالی مدل ۷۷۰۰ و ۸۳۰۰ با تفکیک ۶ نوع فلز مختلف با قابلیت انتخاب نوع فلز و نمایش بر روی ال سی دی به همراه گارانتی اصلی و تخفیف ویزه با قیمت پایین تر از تمامی سایت های دیگر به همراه تست. فلزیاب zond و ایمس پی xp4000 , xp5000 به سفارش وارد ی شود.فروش عمده و تکی انواع جعبه ، باتری ، شارژر و تمامی لوازم ساخت فلزیاب به قیمت کلی و تخفیف ویژه به تاجران محترم جهت صادرات. ارسال تمامی محصولات به افغانستان ، عراق و پاکستان.
همراه تمامی محصولات ۲ عدد دی وی دی شامل نقشه چند صد فلزیاب قوی و همچنین چندین کتاب آموزش آثار و علائم به صورت هدیه تقدیم می گیردد.
جهت مشاهده تصاویر دستگاه ها و مشاهده قیمت به سایت زیر مراجعه و جهت راهنمایی ، مشاوره و همچنین خرید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:
Site: www.felezyabiran.ir
Weblog1: www.felezyabiran.persianblog.ir
Weblog2: www.felezyab-iran.blogfa.com
email1: info@felezyabiran.ir
email2: shop@felezyabiran.ir
email3: felezyabiran@gmail.com
تلفن های تماس:
۰۹۳۷۶۹۸۶۷۹۶
۰۹۳۷۶۸۰۴۸۵۳
بیرجند ، خیابان نواب صفوی ، نواب ۸ ، ساختمان اداری سینا ، طبقه ۲+ ، واحد۱۲ – فلزیاب ایران

تبلیغ رایگان آگهی رایگان نیازمندی های رایگان و طراحی سایت ارزان حرفه ای در سایت pasadi.ir تبلیغ خود را می توانید کاملا رایگان در این سایت تبلیغ نمایید طراحی سایت حرفه ای خود را با کمترین هزینه می توانید به طراحان و گردانندگان این سایت بسپارید